Skip to main content
Detoks Warszawa Prywatny Odwyk Ośrodek Detoksykacji

Ośrodek Detoksykacji

Detoks Organizmu
Odwyk Warszawa

Detoks w Warszawie? Tylko w naszym Ośrodku bo poza gwarancją skuteczności i komfortu gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dyskrecję! Detoks alkoholowy, detoks narkotykowy, detoks polekowy. Odtrucia Warszawa - 24h bezpłatny dojazd!

Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Organizmu
Prywatny Odwyk

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Oferujemy kompleksowe zabiegi detoksu organizmu, przeprowadzamy je legalnie w naszym Ośrodku pod Warszawą. Posiadamy status NZOZ i jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Prestige Clinic MEDJOL to Ośrodek Detoksykacji, który nie tylko zagwarantuje bezpieczne przerwanie ciągu, ale także zapewni skuteczne zabiegi detoksu organizmu - Detoks Warszawa. W Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks Organizmu

Jaki wpływ na organizm ma nadużywanie alkoholu, narkotyków czy też leków?

W trakcie nadużywania alkoholu, narkotyków lub leków w organizmie odkładają się toksyny, które wyniszczają organy i narządy wewnętrzne. Odkładane w organizmie toksyny powodują zaburzenia procesów zachodzących w organach wewnętrznych, a także w gospodarce enzymatycznej i hormonalnej.

Spadek substancji odurzających we krwi powoduje fizyczne i psychicznie cierpienie, takie jak bezsenność, nudności i wymioty, ogólne rozdrażnienie organizmu czy napady lękowe, a nawet, przy długotrwałym okresie spożywania - objawy natury psychicznej. W ekstremalnych przypadkach choroby towarzyszące uzależnieniu powodują śmierć.

Bardzo często by uniknąć somatycznego bólu i objawów abstynenckich, osoba nadużywająca substancji psychoaktywnych sięga po kolejną dawkę alkoholu, narkotyków lub leków wpadając jednocześnie w ciąg, który potrafi trwać tygodniami. Podczas ciągu, dodatkowo wypłukiwane są sole mineralne i witaminy, których brak bardzo osłabia organizm, a niezbędne są do jego prawidłowego funkcjonowania.

W ośrodku detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz środków farmakologicznych. Niezależnie od rodzaju substancji psychoaktywnych, jakie znajdują się w organizmie i stanu pacjenta, pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę!

Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Detoks Organizmu - Leczenie Odwykowe

Jak wygląda cała procedura medyczna w Warszawskim Ośrodku, czy jest bezpieczna?

Pierwszym krokiem detoksu jest odstawienie środków psychoaktywnych - przerywanie ciągu. Detoks organizmu - odtrucia warszawa są procesem medycznym, który pozwala oczyścić organizm z toksyn, nawodnić go, uzupełnić niezbędne witaminy i minerały, a przede wszystkim unormować procesy zachodzące w organach wewnętrznych. Czynności te wykonywane są pod ścisłą kontrolą kadry medycznej naszego ośrodka.

Proces odtrucia organizmu w Prestige Clinic MEDJOL wzbogacony jest także o wsparcie terapeutyczne niwelujące psychiczne aspekty zespołu odstawionego, a także zmierzające do postawienia diagnozy i opracowania programu terapii adekwatnego do indywidualnych potrzeb naszego Pacjenta- terapia uzależnień.

Pierwszym etapem detoksu organizmu - odtrucia organizmu w leczeniu odwykowym, jest dokładne badanie Pacjenta w chwili jego przyjazdu do ośrodka. Wykonujemy szereg badań, aby uzyskać informację odnośnie ogólnego stanu zdrowia, stanu narządów wewnętrznych oraz ilości i rodzaju substancji odurzającej jaka była zażywana przez Pacjenta. Lekarz dobiera indywidualny sposób leczenia.

Detoks Organizmu

Ile czasu musi Pacjent spędzić w Warszawskim Ośrodku Detoksykacji, ile trwa leczenie odwykowe?

Nigdy z góry nie określamy, ile czasu będzie trwał detoks organizmu. Jest to ściśle związane ze stanem Pacjenta w chwili przyjęcia do ośrodka oraz czasem zażywania i rodzaju substancji psychoaktywnych. Gwarantujemy, że proces odtrucia organizmu nie zakończy się, dopóki stan somatyczny i psychiczny Pacjenta i nie wróci do pełnej równowagi - chyba że Pacjent zdecyduje inaczej.

Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów detoksu organizmu i tym samym funkcjonowania Pacjenta w pełnej trzeźwości, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowego leczenia uzależnień, które jest niezbędne do całkowitego powrotu Pacjenta do zdrowia - Leczenie Uzależnień. Celem kompleksowego leczenia uzależnień jest rozwijanie świadomości na temat choroby, pomoc w powrocie do funkcjonowania w społeczeństwie i nauka życia bez konieczności spożywania alkoholu czy narkotyków.

Cały proces detoksu organizmu jest w 100% bezpieczny dla Pacjenta i odbywa się przy użyciu sprawdzonych metod indywidualnie dobieranych do jego potrzeb, pod ścisłą kontrolą lekarzy specjalistów, pielęgniarek i terapeutów.

Detoks Organizmu

Komu pomoże detoks, czyli leczenie odwykowe w Warszawskim Ośrodku Detoksykacji?

W ośrodku detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz środków farmakologicznych. Niezależnie od rodzaju substancji psychoaktywnych, jakie znajdują się w organizmie i stanu pacjenta, pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę!

Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Zalecamy by na detoks zdecydowała się każda osoba, która zauważyła, że nadużywa środków psychoaktywnych i nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z tym problemem.

Polecamy również usługę detoksu osobom intensywnie imprezującym w weekendy.

Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksykacji, a także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego.

Detoks Warszawa

Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach są świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem gwarantując 100% dyskrecję!

Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.

Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Półtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.

Kontakt 24h

Detoks
PO ALKOHOLU

 • Czas leczenia 1 do 7 dni
 • Przyjęcie Pacjenta w każdym stanie
 • Indywidualne badania
 • Całodobowa indywidualna opieka

Detoks
PO NARKOTYKACH

 • Czas leczenia od 3 dni
 • Przyjęcie Pacjenta w każdym stanie
 • Indywidualne badania
 • Całodobowa indywidualna opieka

Detoks
PO LEKACH

 • Czas leczenia dobierany indywidualnie
 • Przyjęcie Pacjenta w każdym stanie
 • Kompleksowe badania
 • Całodobowa indywidualna opieka
Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +