Skip to main content
Detoks Alkoholowy Odwyk Alkoholowy Odtrucia po alkoholu Warszawa

Detoks Alkoholowy

Detoks po alkoholowy? Przeprowadzamy skuteczne i bezpieczne odtrucia alkoholowe. Klinika mieści się pod Warszawą. Zapewniamy bezpłatny transport!

Detoks po alkoholu

Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Po alkoholu

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks organizmu po alkoholu? Tylko w Prestige Clinic MEDJOL, bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dyskrecję!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic MEDJOL to ośrodek detoksykacji, który nie tylko zagwarantuje bezpieczne przerwanie ciągu, ale także zapewni skuteczny detoks alkoholowy. W ośrodku detoksykacji alkoholowej Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks alkoholowy Co trzeba wiedzieć? Jak alkohol wpływa na organizm?

Ośrodek Detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL, dla ratowania życia i zdrowia przeprowadza odtrucia organizmu - detoks alkoholowy. Nasz ośrodek gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie całego procesu leczenia.Każdy alkohol niezależnie od gatunku zawiera substancje szkodliwe, które prowadzą do rozwijającego się wyniszczania organizmu i psychiki a w przypadkach ekstremalnych nawet do śmierci. W bardzo poważny sposób zostaje zaburzona gospodarka jonowo - elektrolitowa, spożywanie alkoholu w znacznym stopniu wypłukuje z organizmu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i mikroelementy. Przez co nagłe odstawienie alkoholu prowadzi do szeregu nieprzyjemnych dolegliwości, które są nazywane zespołem odstawiennym. Zespół Prestige Clinic MEDJOL pracuje 24h/dobę dbając o to, by proces odtrucia po alkoholu przebiegał bez żadnych komplikacji oraz efektów ubocznych.

Detoks alkoholowy W jaki sposób jest przeprowadzane odtrucie po alkoholu?

Detoks alkoholowy w Prestige Clinic MEDJOL przeprowadzamy przy wykorzystaniu bezpiecznych, bo indywidualnie dobieranych dla Pacjenta metod gwarantujących maksymalną skuteczność i szybki powrót do sił witalnych oraz równowagi psychicznej! A dokładniej Detoks alkoholowy, zwany też odtruciem, przeprowadzany w Prestige Clinic MEDJOL polega na usunięciu nagromadzonych w organizmie wszelkich substancji szkodliwych. Podczas detoksu alkoholowego, organizm pacjenta pobudzany jest do regeneracji tak, aby przywrócić równowagę na poziomie komórkowym, co odzwierciedla się powrotem do normalnego i zdrowego funkcjonowania.W trakcie odtrucia alkoholowego stosujemy indywidualnie dobraną farmakoterapię, której zadaniem jest łagodzenie i eliminację dotkliwych objawów odstawiennych. Nasz Ośrodek Detoksykacji gwarantuje opiekę lekarzy specjalistów, zespołu pielęgniarskiego i terapeutycznego na każdym etapie trwania rekonwalescencji w ośrodku. Pomagamy również odzyskać równowagę psychiczną po zakończonym procesie odtruwania po alkoholowego. Po przyjęciu pacjenta do ośrodka na detoks alkoholowy, lekarz przystępuje do oceny ogólnego stanu zdrowia i wydolności organizmu. Jeśli na podstawie któregokolwiek z wykonanych, w ramach dedykowanego pakietu, badań dojdzie do wniosku, że stan Pacjenta bezpośrednio zagraża jego życiu, w pierwszej kolejności podejmuje czynności mające na celu ratowanie życia! Jeśli stan Pacjenta, nie zagraża bezpośrednio jego życiu, lekarz na podstawie wykonanych badań oraz kompleksowego wywiadu, ustala schorzenia i ewentualne przeciwwskazania dotyczące poszczególnych leków w ramach zastosowanej farmakoterapii. Następnie odpowiednio dobiera składniki płynu infuzyjnego, który służy do przetoczenia płynów, co skutkuje usunięciem z krwioobiegu szkodliwych substancji. Podawane w trakcie odtrucia po alkoholu leki, mają na celu wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, oraz zlikwidowanie dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym.

Detoks alkoholowy Kto i kiedy powinien się zdecydować na detoks alkoholowy?

Na detoks alkoholowy powinna się zdecydować każda osoba, która zauważyła, że nadużywa alkoholu i nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z tym problemem. Polecamy również tę usługę osobom intensywnie imprezującym w weekendy.Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksykacji, a także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego.

Detoks po alkoholu Co dalej robić po detoksie alkoholowym, gdy organizm jest oczyszczony i funkcjonuje prawidłowo?

Przede wszystkim zalecamy rozsądek czyli, kontynuację walki z uzależnieniem od alkoholu poprzez uczestnictwo w dedykowanym programie - leczenie alkoholizmu. Bardzo istotną kwestią jest psychiczne wyzbycie się chęci sięgnięcia po alkohol. Nasi specjaliści prowadzą zajęcia grupowe jak i indywidualne, skupiając się na wszelkich aspektach problemu.

Detoks po alkoholu Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po alkoholu jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem zapewniając 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.Kontakt 24h

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +