Skip to main content
detoks narkotykowy odwyk narkotykowy odtrucia po narkotykach warszawa

Detoks Narkotykowy

Potrzebny detoks po narkotykach bo przesadziłeś? Przeprowadzamy skuteczne i bezpieczne odtrucia narkotykowe! Klinika mieści się pod Warszawą. Zapewniamy bezpłatny transport!

Detoks po narkotykach

Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Narkotykowe

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks organizmu po narkotykach? Tylko w Prestige Clinic MEDJOL, bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dyskrecję!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic MEDJOL to ośrodek detoksykacji, który nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo, ale także zapewni skuteczny detoks narkotykowy. W Ośrodku Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks narkotykowy Co trzeba wiedzieć? Jak narkotyki wpływają na organizm?

Ośrodek Detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL, dla ratowania życia i zdrowia przeprowadza odtrucia organizmu - detoks narkotykowy. Nasz ośrodek gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie całego procesu leczenia. Zespół Prestige Clinic MEDJOL pracuje 24h/dobę dbając o to, by proces odtrucia i przerywania ciągu narkotykowego przebiegał bez żadnych komplikacji. Każdy narkotyk zawiera substancje szkodliwe, które prowadzą do rozwijającego się wyniszczania organizmu i psychiki a w przypadkach ekstremalnych nawet do śmierci. Dlatego detoks narkotykowy przeprowadzamy pod ścisłym nadzorem kadry medycznej Detoksykacja osoby będącej pod wpływem narkotyków - odtrucia po narkotykach, lub proces przerwania ciągu narkotycznego, koncentruje się na eliminowaniu nieprzyjemnych fizycznych objawów odstawienia szkodliwych substancji, a przez to zmniejszenia poczucia przymusu zażycia narkotyku - głodu psychicznego. Jednakże podawane płyny są formą wspomagającą oczyszczanie organizmu z toksyn, głównie jednak Pacjent otrzymuje leki objawowe umożliwiające mu przetrwanie najtrudniejszego, pod względem fizycznym, okresu. Ta forma detoksu dotyczy osób uzależnionych od opiatów (heroina, morfina) u których odstawienie narkotyków wymaga łagodzenia zaburzeń takich jak: wymioty i biegunki, bóle mięśniowo - stawowe, dreszcze i nadmierna potliwość oraz bezsenność. W przypadku osób używających środków pobudzających (amfetamina, kokaina) oprócz łagodzenia zespołu odstawiennego charakterystycznego dla większości narkotyków objawów fizycznych (stosunkowo niewielkich w porównaniu z zespołem odstawiennym opiatowców), o wiele większe zagrożenie stanowią zaburzenia psychiczne. Zaburzenia te występują nierzadko (np. stany depresyjne łącznie z myślami samobójczymi, ujawniające się psychozy) i wymagają podczas odtrucia po narkotykach stałej obserwacji i w razie ich wystąpienia natychmiastowej interwencji psychiatrycznej. Głównym założeniem jakie stawiamy podczas świadczenia usługi medycznej detoks narkotykowy, jest przywrócenie Pacjentowi równowagi fizycznej, poprawa jego samopoczucia oraz usunięcie psychofizycznego przymusu brania!

Detoks narkotykowy W jaki sposób są przeprowadzane odtrucia narkotykowe w Ośrodku Prestige Detox.

Detoks narkotykowy w Prestige Clinic MEDJOL przeprowadzamy przy wykorzystaniu bezpiecznych, bo indywidualnie dobieranych dla Pacjenta metod gwarantujących maksymalną skuteczność i szybki powrót do sił witalnych oraz równowagi psychicznej! Metody te zależą od substancji i czasu jej zażywania. A dokładniej detoks narkotykowy, zwany też odtruciem, przeprowadzany w Prestige Clinic MEDJOL polega na usunięciu nagromadzonych w organizmie wszelkich substancji szkodliwych. Podczas detoksu narkotykowego, organizm pacjenta pobudzany jest do regeneracji tak, aby przywrócić równowagę na poziomie komórkowym, co odzwierciedla się powrotem do normalnego i zdrowego funkcjonowania.W trakcie odtrucia narkotykowego stosujemy indywidualnie dobraną farmakoterapię, której zadaniem jest łagodzenie i eliminację dotkliwych objawów odstawiennych. Nasz Ośrodek Detoksykacji gwarantuje opiekę lekarzy specjalistów, zespołu pielęgniarskiego i terapeutycznego na każdym etapie trwania rekonwalescencji w ośrodku. Pomagamy również odzyskać równowagę psychiczną po zakończonym procesie odtruwania. Czas trwania detoksykacji po narkotykach uzależniony jest od rodzaju substancji, którą zatruty jest organizm pacjenta. Detoks narkotykowy trwa zazwyczaj 10 do 14 dni, przy czym w przypadku uzależnienia od opiatów okres ten może wydłużyć się nawet do 3 tygodni. Dokładny czas trwania leczenia określa zespół medyczny ośrodka. Po przyjęciu pacjenta do ośrodka na detoks narkotykowy, lekarz przystępuje do oceny ogólnego stanu zdrowia i wydolności organizmu. Jeśli na podstawie któregokolwiek z wykonanych, w ramach dedykowanego pakietu, badań dojdzie do wniosku, że stan Pacjenta bezpośrednio zagraża jego życiu, w pierwszej kolejności podejmuje czynności mające na celu ratowanie życia!Jeśli stan Pacjenta, nie zagraża bezpośrednio jego życiu, lekarz na podstawie wykonanych badań oraz kompleksowego wywiadu ustala schorzenia i ewentualne przeciwwskazania dotyczące poszczególnych leków w ramach zastosowanej farmakoterapii.Następnie odpowiednio dobiera składniki płynu infuzyjnego, który służy do przetoczenia płynów, co skutkuje usunięciem z krwioobiegu szkodliwych substancji. Podawane w trakcie detoksu leki, mają na celu wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, oraz zlikwidowanie dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym związanym z przerwaniem ciągu narkotycznego.

Detoks narkotykowy Kto powinien się zdecydować na odtrucia po narkotykach?

Na detoks narkotykowy powinna zdecydować się każda osoba, która sięgnęła po narkotyki. Niezależnie od tego, czy problem trwa już dłuższy czas i Pacjent nie potrafi samodzielnie odstawić substancji odurzających, czy był to jednorazowy przypadek podczas imprezy i w organizmie znajdują się śladowe ilości narkotyków.Nawet w niewielkich ilościach są niezwykle niebezpieczne i warto oczyścić organizm w bezpieczny sposób. Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksu narkotykowego.Zapewniamy także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego. Po zakończeniu odtrucia po narkotykach przeprowadzamy stosowne badania potwierdzające w celu upewnienia się, że substancje psychoaktywne nie są już obecne w organizmie pacjenta.

Detoks narkotykowy Co dalej po detoksie, gdy organizm jest oczyszczony i funkcjonuje prawidłowo?

Przede wszystkim zalecamy rozsądek, czyli kontynuację walki z nałogiem poprzez uczestnictwo w dedykowanych zajęciach - leczenie narkomanii. Bardzo istotną kwestią jest psychiczne wyzbycie się chęci sięgnięcia po narkotyki. Nasi specjaliści prowadzą zajęcia grupowe jak i indywidualne - terapia uzależnień, skupiając się na wszelkich aspektach problemu.

Detoks po narkotykach Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta na odtrucie do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po narkotykach jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem zapewniając 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.Kontakt 24h

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +