Skip to main content
Leczenie Uzależnień

Prestige Clinic MEDJOL

Nasza Misja

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Oferujemy kompleksowe leczenie uzależnień, jesteśmy legalną placówką posiadamy status NZOZ i wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Misją Prestige Clinic MEDJOL jest wspieranie pacjentów zmagających się z nałogiem w odkrywaniu ich zasobów do zmiany stylu życia na wolny od uzależnienia, ukierunkowany na rozwój osobisty i osiąganie harmonii. Wierzymy, że uzależnienie jest niezawinione, związane z niezabezpieczonymi potrzebami, niepewną więzią z otoczeniem i ma swoje źródło.

Ośrodek Leczenia Uzależnień Prestige Clinic MEDJOL, stawia na wysokie standardy udzielanych świadczeń medycznych dedykowanych Pacjentom, borykającym się z problemem uzależnienia od substancji psychotropowych takich jak alkohol, narkotyki, leki i dopalacze oraz uzależnień behawioralnych takich jak hazard i uzależnienie od gier.

Wierzymy w człowieka i jego możliwości. Jesteśmy, aby wspierać, towarzyszyć, pomagać w poszukiwaniach i wydobywać z naszych Pacjentów to, co najlepsze. Jesteśmy profesjonalistami w rozwoju, korzystamy z najnowszej wiedzy medycznej i psychoterapeutycznej dotyczącej uzależnień.

Ośrodek Terapii Uzależnień MEDJOL nie tylko zagwarantuje osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, leków czy też hazardu - poczucie własnego bezpieczeństwa, ale także pomoże odzyskać im wolność, która została odebrana przez nałóg.

Jesteśmy przekonani, iż kompleksowa opieka medyczna, jak i wysoki standard udzielanych świadczeń zdrowotnych jest wynikiem połączenia wysokich umiejętności kadry medycznej z autorskim programem leczenia, każdorazowo indywidualnie dobranym do potrzeb Pacjenta.

Zaufanie Pacjentów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych - leczenie uzależnień na światowym poziomie.

Jesteśmy jedną z nielicznych placówek medycznych w Polsce, która kompleksowo, a co najważniejsze zgodnie z obowiązującymi światowymi normami, podejmuje się leczenia uzależnień w ramach posiadanych kompetencji oraz autorskich programów leczenia uzależnień. Oferowany naszym Pacjentom program leczenia kompensuje wieloczynnikowe podłoża trudności psychicznych uwzględniające fakt, iż prawie żaden problem nie ma pojedynczej przyczyny. Tym samym problemy pacjenta rozwiązujemy indywidualnie oraz wielowarstwowo.

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +