Skip to main content
Leczenie Uzależnień

Leczenie Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Leczenie Uzależnień

Detoks Warszawa

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! Niesiemy skuteczną Pomoc! Jesteśmy legalną placówką posiadamy status NZOZ i wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

W ośrodku Leczenia Uzależnień Prestige Clinic MEDJOL leczenie uzależnień dzielimy na trzy etapy: detoksykacja - odtruwanie organizmu, podstawowa i pogłębiona terapia uzależnień. Jest to podział najczęściej stosowany, jednak każda substancja uzależnia inaczej i też inaczej każdy organizm reaguje na daną substancję, dlatego indywidualnie podchodzimy do leczenia Pacjenta.

Leczenie uzależnień umożliwia trwałe zerwanie z nałogiem! Dzięki specjalnie przygotowywanym programom terapii uzależnień oraz farmakoterapii Prestige Clinic MEDJOL oferuje rozwiązania, które mają wysoką skuteczność i cieszą się wśród Pacjentów dużym powodzeniem.

Skuteczny program leczenia uzależnienień składa się z wielu elementów, które dotyczą między innymi - motywacji, zdobywania wiedzy o uzależnieniu i jego wpływie na życie, wiedzy o sferze emocjonalnej, poznania sposobów na radzenia sobie z głodem i kontrolowania swojego życia, radzenia sobie z codziennymi problemami, radzenia sobie z lękiem, wyznaczenia kierunku rozwoju oraz zmian w życiu na lepsze.

Oferujemy dedykowane programy leczenia uzależnień, indywidualnie dobierane do Twoich potrzeb. Poprzez pozytywne nastawienie oraz nietuzinkowe podejście do Twoich problemów ryzyko porażki zostało wyeliminowane do zera. Dzięki naszemu zaangażowaniu codziennie będziesz stawiał kolejne kroki na swojej drodze do zdrowia, spokoju i wolności od nałogów.

Dowiedz
się więcej!

Chcesz uzyskać szczegółowych informacji dotyczących rozwiązania Twojego problemu z uzależnieniem? Zadzwoń!
Piotr odpowie na Twoje wszystkie pytania!

Zadzwoń Teraz

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +