Skip to main content
Ośrodek Leczenia Uzależnień Ośrodek Odwykowy Ośrodek Terapii Uzaleznień

Prestige Clinic MEDJOL

Kompleksowe
Leczenie Odwykowe
Terapia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Oferujemy komfortowe warunki leczenia odwykowego,
a także kompleksowy i skuteczny program terapii,
który jest szansą na rozpoczęcie nowego i szczęśliwego życia wolnego od wszelkich nałogów!

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Prestige Clinic MEDJOL powstał z myślą o wszystkich osobach uzależnionych, które nie potrafią poradzić sobie ze swoim uzależnieniem. Jako Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień niesiemy skuteczną pomoc dla osób borykających się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, leków. Nasz prywatny ośrodek odwykowy jest położony w malowniczej, podwarszawskiej miejscowości Czersk. Od wielu lat udzielamy wsparcia, pomocy oraz profesjonalnej opieki medycznej i terapeutycznej wszystkim osobom uzależnionym zmagającym się z problemem uzależnienia i chcący leczyć alkoholizm, narkomanię, lekomanię, seksoholizm, hazard, uzależnienie od komputera oraz Internetu.

Leczenie uzależnień, w tym leczenie alkoholizmu poprzez nasz autorski program terapii - terapia uzależnień jest skuteczne i daje długotrwały efekt - ponad 90% naszych Pacjentów deklaruje całkowitą abstynencje. Oferujemy komfortowe warunki pobytu podczas leczenia odwykowego, a także kompleksowe i skuteczne programy leczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów.

Traktujemy uzależnienie jako chorobę, która zagraża życiu naszych pacjentów i wywiera na nich negatywny wpływ. To choroba wyniszczającą organizm, wpływająca na psychikę człowieka oraz uniemożliwiająca mu racjonalne działanie. Przy walce z nałogiem niezbędna staje się nie tylko silna wola uzależnionego, ale także profesjonalne i skuteczne wsparcie w postaci specjalistycznego programu terapeutycznego leczącego uzależnienia. Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień daje ludziom możliwość leczenia niszczących skutków nadużywania narkotyków, alkoholu oraz leków.

Nasza motywacja do pomocy osobom z problemami wynikłymi z uzależnienia od środków psychoaktywnych i zachowań, wynika z naszej misji. Głęboko wierzymy, że każdy posiada w sobie zasoby, które umożliwiają zmianę stylu życia na wolny od nałogu. Jesteśmy zwolennikami podejścia, które daje ogromną wiarę w drugiego człowieka. Dlatego na życie naszych pacjentów patrzymy wieloaspektowo, bo w naszym przekonaniu uzależnienie jest niezawinione, a wynika z doświadczeń życiowych i niezabezpieczonych potrzeb. Za główny cel przyjmujemy wsparcie pacjentów w osiąganiu harmonii, która dzięki właściwie kierowanemu rozwojowi osobistemu, zagości w życiu na zawsze. Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Nieustannie doszkalamy się, by dla dobra pacjentów korzystać z najnowszej wiedzy medycznej i psychoterapeutycznej, oraz najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień.

Od samego początku istnienia naszego Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień zatrudniamy doświadczonych i najlepszych terapeutów, którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje. Pacjent przyjmowany do naszego wyspecjalizowanego ośrodka, otrzymuje dopasowany program terapeutyczny, który opiera się na indywidualnych schematach leczenia jego uzależnienia.

Zachęcamy do współpracy z naszym Ośrodkiem Leczenia Uzależnień. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących skutecznej terapii uzależnień, prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.

Dane Kontaktowe

Położenie Ośrodka

Położenie Ośrodka, jak i jego architektura wnętrza jest również elementem wspierającym realizacje założeń terapeutycznych. Prestige Clinic MEDJOL znajduje się w pod Warszawą, w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku. Jest to małe miasteczko, któremu daleko od zgiełku i chaosu serwowanego przez wielkie aglomeracje miejskie, z drugiej zaś strony znajduje się niedaleko Warszawy, dzięki czemu nasi Pacjenci mają ułatwiony dostęp do kultury.

Komfortowe Pokoje

Zapewniamy dyskrecję i intymność – jako nasz pacjent zamieszkasz w jedno- lub dwuosobowym pokoju z łazienką. W Prestige Clinic MEDJOL skorzystasz ponadto z kuchni, jadalni, sal telewizyjnych i kominkowych. Mamy gabinety lekarskie, terapeutyczne, a także miejsce na relaks i rekreacje.

Jadalnia, z dużym stołem

W Prestige Clinic MEDJOL jadalnia jest symbolem wartości rodzinnych. Przypomina nam, ile może nieść ze sobą przyjemności zwykły posiłek. Często jest nowym lub dawno zapomnianym doświadczeniem dla naszych domowników, w porównaniu z tym, czego doświadczali w okresach swojego czynnego uzależnienia (nieregularne, samotne posiłki, „przelotne” pomiędzy jedną sprawa a drugą, czy też zjadane z niesmakiem w napiętej atmosferze po kolejnej kłótni domowej).

Sala Sportu i Rekreacji

Jest najbardziej oryginalnym miejscem w Prestige Clinic MEDJOL. Swój specyficzny i niepowtarzalny wystrój nabrała dzięki osobistemu zaangażowaniu różnych grup pacjentów. Możesz wypocząć w saunie lub potrenować na licznych urządzeniach. Do dyspozycji również stół do ping-ponga.
Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +