Skip to main content
Detoks polekowy odwyk lekowy odtrucia po lekach

Ośrodek Detoksykacji

Detoks Polekowy

Detoks polekowy gwarantujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi odtrucia po lekach przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy w naszej klinice pod warszawą.

Detoks Lekowy Warszawa - odtrucia po lekach. Sprawdzony odwyk polekowy | Bezpieczne odtrucia po lekach - Warszawa Ośrodek Detoksykacji Polekowej Prestige Clinic SUPERDETOKS

Prestige Clinic SUPER - DETOKS

Odtrucia po lekach, DETOKS lekowy Warszawa sprawdzony ośrodek detoksykacji

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks polekowy? Tylko w Prestige Clinic SUPER - DETOKS bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponad to gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm, dyskrecję i doświadczenie!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic SUPER - DETOKS to Ośrodek Detoksykacji, który gwarantuje bezpieczne odtrucia po lekach. W Prestige Clinic SUPER - DETOKS możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks po lekach Co trzeba wiedzieć? Czy liczy się doświadczenie placówki?

Leczenie Pacjentów uzależnionych od leków, najczęściej polega na stopniowym zmniejszaniu dawki nadużywanego leku, wprowadzeniu leku zamiennego redukującego objawy odstawienia substancji pierwotnej i ewentualnie ułatwienia ogólnego oczyszczenia organizmu poprzez odpowiednio dobrane kroplówki. Jednak, że opisana procedura jest tylko teoretyczna. Każdorazowo proces odtruwania po lekach jest ściśle dobierany pod kątem danego pacjenta i leku, którego nadużywa. W trakcie odtrucia podawane są preparaty i leki, dzięki którym redukowane są lub całkowicie likwidowane przykre objawy zespołu odstawienia substancji oraz dzięki którym to organizm regeneruje się, uzupełnia pierwiastki i następuje odbudowa narządów wewnętrznych. Detoksykacja pozwala na przerwanie ciągu lekowego, co jest niezbędnym warunkiem rozpoczęcia dalszej terapii. Jest to pierwszy, ważny krok w kierunku pokonania nałogu. Po przebyciu detoksykacji samopoczucie pacjenta polepsza się, staje się możliwe normalne funkcjonowanie. Choć detoksykacja sama w sobie nie leczy uzależnienia, umożliwia doraźną poprawę stanu zdrowia i samopoczucia oraz stwarza optymalne warunki do rozpoczęcia terapii w naszym ośrodku. Detoksykacja lekowa jest długim procesem z uwagi na konieczność stopniowego zmniejszania dawki leku (automatyczne odstawienie leku wprowadza stan zagrożenia zdrowia i życia pacjenta). W związku z tym może ona trwać od tygodnia nawet do kilku miesięcy. Dokładny czas trwania leczenia określa zespół lekarski. Zawsze przed przystąpieniem do odtrucia przeprowadzany jest wywiad medyczny, w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań, schorzeń, problemów zdrowotnych, które należy wziąć pod uwagę w trakcie procedur medycznych. Wykonujemy również podstawowe badania krwi w celu ustalenia ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Dzięki opiece lekarza specjalisty oraz całodobowej opiece pielęgniarskiej zapewnione jest bezpieczeństwo i skuteczność odtrucia lekowego.

Detoks polekowy Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po lekach jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem gwarantując 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel. Kontakt 24h

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +