Skip to main content
Detoks polekowy odwyk lekowy odtrucia po lekach

Ośrodek Detoksykacji

Detoks Polekowy

Detoks polekowy gwarantujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi odtrucia po lekach przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy w naszej klinice pod warszawą.
Bezpieczny

Detoks Polekowy

Detoks polekowy gwarantujemy skuteczne i bezpieczne
zabiegi odtrucia po lekach przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy w naszej klinice pod warszawą.

Ośrodek Detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Polekowe

Detoks Warszawa

Detoks polekowy? Tylko w Prestige Clinic MEDJOL bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponad to gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm, dyskrecję i doświadczenie!

Prestige Clinic MEDJOL to ośrodek detoksykacji, który gwarantuje bezpieczne odtrucia po lekach. W Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Leczenie Pacjentów uzależnionych od leków, najczęściej polega na stopniowym zmniejszaniu dawki nadużywanego leku, wprowadzeniu leku zamiennego redukującego objawy odstawienia substancji pierwotnej i ewentualnie ułatwienia ogólnego oczyszczenia organizmu poprzez odpowiednio dobrane kroplówki.

Jednak że opisana procedura jest tylko teoretyczna. Każdorazowo proces odtruwania po lekach jest ściśle dobierany pod kątem danego pacjenta i leku którego nadużywa. W trakcie odtrucia podawane są preparaty i leki, dzięki którym redukowane są lub całkowicie likwidowane przykre objawy zespołu odstawienia substancji oraz dzięki którym to organizm regeneruje się, uzupełnia pierwiastki i następuje odbudowa narządów wewnętrznych.

Detoksykacja pozwala na przerwanie ciągu lekowego, co jest niezbędnym warunkiem rozpoczęcia dalszej terapii. Jest to pierwszy, ważny krok w kierunku pokonania nałogu. Po przebyciu detoksykacji samopoczucie pacjenta polepsza się, staje się możliwe normalne funkcjonowanie. Choć detoksykacja sama w sobie nie leczy uzależnienia, umożliwia doraźną poprawę stanu zdrowia i samopoczucia oraz stwarza optymalne warunki do rozpoczęcia terapii w naszym ośrodku.

Detoksykacja lekowa jest długim procesem z uwagi na konieczność stopniowego zmniejszania dawki leku (automatyczne odstawienie leku wprowadza stan zagrożenia zdrowia i życia pacjenta). W związku z tym może ona trwać od tygodnia nawet do kilku miesięcy. Dokładny czas trwania leczenia określa zespół lekarski. Zawsze przed przystąpieniem do odtrucia przeprowadzany jest wywiad medyczny, w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań, schorzeń, problemów zdrowotnych, które należy wziąć pod uwagę w trakcie procedur medycznych. Wykonujemy również podstawowe badania krwi w celu ustalenia ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Dzięki opiece lekarza specjalisty oraz całodobowej opiece pielęgniarskiej zapewnione jest bezpieczeństwo i skuteczność odtrucia lekowego.

Kontakt 24h

Cennik Detoksu
POLEKOWEGO

Detoks 3 doby

1 500 zł

Detoks 7 dni

3 150 zł

Detoks 30 dni

Cena
Indywidualna

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

CHCESZ SKORZYSTAĆ ZE WSPARCIA OŚRODKA?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +