Skip to main content
Detoks polekowy odwyk lekowy odtrucia po lekach

Ośrodek Detoksykacji

Detoks Polekowy

Detoks polekowy gwarantujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi odtrucia po lekach przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy w naszej klinice pod warszawą.

Detoks Lekowy Warszawa - odtrucia po lekach. Sprawdzony odwyk polekowy | Bezpieczne odtrucia po lekach - Warszawa Ośrodek Detoksykacji Polekowej Prestige Clinic SUPERDETOKS

Prestige Clinic SUPER - DETOKS

Odtrucia po lekach, DETOKS lekowy Warszawa sprawdzony ośrodek detoksykacji

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks polekowy? Tylko w Prestige Clinic SUPER - DETOKS bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponad to gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm, dyskrecję i doświadczenie!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic SUPER - DETOKS to Ośrodek Detoksykacji, który gwarantuje bezpieczne odtrucia po lekach. W Prestige Clinic SUPER - DETOKS możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks po lekach Co trzeba wiedzieć? Czy liczy się doświadczenie placówki?

Leczenie Pacjentów uzależnionych od leków, najczęściej polega na stopniowym zmniejszaniu dawki nadużywanego leku, wprowadzeniu leku zamiennego redukującego objawy odstawienia substancji pierwotnej i ewentualnie ułatwienia ogólnego oczyszczenia organizmu poprzez odpowiednio dobrane kroplówki. Jednak, że opisana procedura jest tylko teoretyczna. Każdorazowo proces odtruwania po lekach jest ściśle dobierany pod kątem danego pacjenta i leku, którego nadużywa. W trakcie odtrucia podawane są preparaty i leki, dzięki którym redukowane są lub całkowicie likwidowane przykre objawy zespołu odstawienia substancji oraz dzięki którym to organizm regeneruje się, uzupełnia pierwiastki i następuje odbudowa narządów wewnętrznych. Detoksykacja pozwala na przerwanie ciągu lekowego, co jest niezbędnym warunkiem rozpoczęcia dalszej terapii. Jest to pierwszy, ważny krok w kierunku pokonania nałogu. Po przebyciu detoksykacji samopoczucie pacjenta polepsza się, staje się możliwe normalne funkcjonowanie. Choć detoksykacja sama w sobie nie leczy uzależnienia, umożliwia doraźną poprawę stanu zdrowia i samopoczucia oraz stwarza optymalne warunki do rozpoczęcia terapii w naszym ośrodku. Detoksykacja lekowa jest długim procesem z uwagi na konieczność stopniowego zmniejszania dawki leku (automatyczne odstawienie leku wprowadza stan zagrożenia zdrowia i życia pacjenta). W związku z tym może ona trwać od tygodnia nawet do kilku miesięcy. Dokładny czas trwania leczenia określa zespół lekarski. Zawsze przed przystąpieniem do odtrucia przeprowadzany jest wywiad medyczny, w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań, schorzeń, problemów zdrowotnych, które należy wziąć pod uwagę w trakcie procedur medycznych. Wykonujemy również podstawowe badania krwi w celu ustalenia ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Dzięki opiece lekarza specjalisty oraz całodobowej opiece pielęgniarskiej zapewnione jest bezpieczeństwo i skuteczność odtrucia lekowego.

Detoks polekowy Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po lekach jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem gwarantując 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel. Kontakt 24h

Detoks po lekach (2)

Bezpieczny

Detoks Polekowy

Detoks polekowy gwarantujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi odtrucia po lekach przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy w naszej klinice pod warszawą.

Więcej Informacji +

Ośrodek Detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Polekowe

Detoks Warszawa

Detoks polekowy? Tylko w Prestige Clinic MEDJOL bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponad to gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm, dyskrecję i doświadczenie!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic MEDJOL to ośrodek detoksykacji, który gwarantuje bezpieczne odtrucia po lekach. W Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Leczenie Pacjentów uzależnionych od leków, najczęściej polega na stopniowym zmniejszaniu dawki nadużywanego leku, wprowadzeniu leku zamiennego redukującego objawy odstawienia substancji pierwotnej i ewentualnie ułatwienia ogólnego oczyszczenia organizmu poprzez odpowiednio dobrane kroplówki. Jednak że opisana procedura jest tylko teoretyczna. Każdorazowo proces odtruwania po lekach jest ściśle dobierany pod kątem danego pacjenta i leku którego nadużywa. W trakcie odtrucia podawane są preparaty i leki, dzięki którym redukowane są lub całkowicie likwidowane przykre objawy zespołu odstawienia substancji oraz dzięki którym to organizm regeneruje się, uzupełnia pierwiastki i następuje odbudowa narządów wewnętrznych. Detoksykacja pozwala na przerwanie ciągu lekowego, co jest niezbędnym warunkiem rozpoczęcia dalszej terapii. Jest to pierwszy, ważny krok w kierunku pokonania nałogu. Po przebyciu detoksykacji samopoczucie pacjenta polepsza się, staje się możliwe normalne funkcjonowanie. Choć detoksykacja sama w sobie nie leczy uzależnienia, umożliwia doraźną poprawę stanu zdrowia i samopoczucia oraz stwarza optymalne warunki do rozpoczęcia terapii w naszym ośrodku. Detoksykacja lekowa jest długim procesem z uwagi na konieczność stopniowego zmniejszania dawki leku (automatyczne odstawienie leku wprowadza stan zagrożenia zdrowia i życia pacjenta). W związku z tym może ona trwać od tygodnia nawet do kilku miesięcy. Dokładny czas trwania leczenia określa zespół lekarski. Zawsze przed przystąpieniem do odtrucia przeprowadzany jest wywiad medyczny, w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań, schorzeń, problemów zdrowotnych, które należy wziąć pod uwagę w trakcie procedur medycznych. Wykonujemy również podstawowe badania krwi w celu ustalenia ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Dzięki opiece lekarza specjalisty oraz całodobowej opiece pielęgniarskiej zapewnione jest bezpieczeństwo i skuteczność odtrucia lekowego. Kontakt 24h

Detoks polekowy

Cennik Detoksu POLEKOWEGO

1 500 zł

3 150 zł

Cena Indywidualna

Kontakt 24h

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony Zespół Specjalistów

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Kadra Ośrodka

Nasze Kompetencje

Ośrodek Detoksykacji Warszawa

Komfortowe warunki

Ośrodek Detoksykacji Warszawa

Foto Galeria

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

CHCESZ SKORZYSTAĆ ZE WSPARCIA OŚRODKA?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h

NZOZ MEDJOL PRESTIGE CLINIC

Ośrodek Terapii

Kadra Ośrodka

Nasza Misja

Foto Galeria

Detoks Warszawa

Detoks Alkoholowy

Detoks Narkotykowy

Detoks Polekowy

Terapia Uzależnień

Terapia Stacjonarna

Terapia Ambulatoryjna

Zapobieganie Nawrotów

Leczenie Uzależnień

Leczenie Alkholizmu

Leczenie Narkomanii

Leczenie Lekomanii

Copyright © 2018 NZOZ MEDJOL - Leczenie Uzależnień | Detoks Warszawa

Czytaj więcej

Detoks po narkotykach

Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Narkotykowe

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks organizmu po narkotykach? Tylko w Prestige Clinic MEDJOL, bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dyskrecję!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic MEDJOL to ośrodek detoksykacji, który nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo, ale także zapewni skuteczny detoks narkotykowy. W Ośrodku Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks narkotykowy Co trzeba wiedzieć? Jak narkotyki wpływają na organizm?

Ośrodek Detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL, dla ratowania życia i zdrowia przeprowadza odtrucia organizmu - detoks narkotykowy. Nasz ośrodek gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie całego procesu leczenia. Zespół Prestige Clinic MEDJOL pracuje 24h/dobę dbając o to, by proces odtrucia i przerywania ciągu narkotykowego przebiegał bez żadnych komplikacji. Każdy narkotyk zawiera substancje szkodliwe, które prowadzą do rozwijającego się wyniszczania organizmu i psychiki a w przypadkach ekstremalnych nawet do śmierci. Dlatego detoks narkotykowy przeprowadzamy pod ścisłym nadzorem kadry medycznej Detoksykacja osoby będącej pod wpływem narkotyków - odtrucia po narkotykach, lub proces przerwania ciągu narkotycznego, koncentruje się na eliminowaniu nieprzyjemnych fizycznych objawów odstawienia szkodliwych substancji, a przez to zmniejszenia poczucia przymusu zażycia narkotyku - głodu psychicznego. Jednakże podawane płyny są formą wspomagającą oczyszczanie organizmu z toksyn, głównie jednak Pacjent otrzymuje leki objawowe umożliwiające mu przetrwanie najtrudniejszego, pod względem fizycznym, okresu. Ta forma detoksu dotyczy osób uzależnionych od opiatów (heroina, morfina) u których odstawienie narkotyków wymaga łagodzenia zaburzeń takich jak: wymioty i biegunki, bóle mięśniowo - stawowe, dreszcze i nadmierna potliwość oraz bezsenność. W przypadku osób używających środków pobudzających (amfetamina, kokaina) oprócz łagodzenia zespołu odstawiennego charakterystycznego dla większości narkotyków objawów fizycznych (stosunkowo niewielkich w porównaniu z zespołem odstawiennym opiatowców), o wiele większe zagrożenie stanowią zaburzenia psychiczne. Zaburzenia te występują nierzadko (np. stany depresyjne łącznie z myślami samobójczymi, ujawniające się psychozy) i wymagają podczas odtrucia po narkotykach stałej obserwacji i w razie ich wystąpienia natychmiastowej interwencji psychiatrycznej. Głównym założeniem jakie stawiamy podczas świadczenia usługi medycznej detoks narkotykowy, jest przywrócenie Pacjentowi równowagi fizycznej, poprawa jego samopoczucia oraz usunięcie psychofizycznego przymusu brania!

Detoks narkotykowy W jaki sposób są przeprowadzane odtrucia narkotykowe w Ośrodku Prestige Detox.

Detoks narkotykowy w Prestige Clinic MEDJOL przeprowadzamy przy wykorzystaniu bezpiecznych, bo indywidualnie dobieranych dla Pacjenta metod gwarantujących maksymalną skuteczność i szybki powrót do sił witalnych oraz równowagi psychicznej! Metody te zależą od substancji i czasu jej zażywania. A dokładniej detoks narkotykowy, zwany też odtruciem, przeprowadzany w Prestige Clinic MEDJOL polega na usunięciu nagromadzonych w organizmie wszelkich substancji szkodliwych. Podczas detoksu narkotykowego, organizm pacjenta pobudzany jest do regeneracji tak, aby przywrócić równowagę na poziomie komórkowym, co odzwierciedla się powrotem do normalnego i zdrowego funkcjonowania.W trakcie odtrucia narkotykowego stosujemy indywidualnie dobraną farmakoterapię, której zadaniem jest łagodzenie i eliminację dotkliwych objawów odstawiennych. Nasz Ośrodek Detoksykacji gwarantuje opiekę lekarzy specjalistów, zespołu pielęgniarskiego i terapeutycznego na każdym etapie trwania rekonwalescencji w ośrodku. Pomagamy również odzyskać równowagę psychiczną po zakończonym procesie odtruwania. Czas trwania detoksykacji po narkotykach uzależniony jest od rodzaju substancji, którą zatruty jest organizm pacjenta. Detoks narkotykowy trwa zazwyczaj 10 do 14 dni, przy czym w przypadku uzależnienia od opiatów okres ten może wydłużyć się nawet do 3 tygodni. Dokładny czas trwania leczenia określa zespół medyczny ośrodka. Po przyjęciu pacjenta do ośrodka na detoks narkotykowy, lekarz przystępuje do oceny ogólnego stanu zdrowia i wydolności organizmu. Jeśli na podstawie któregokolwiek z wykonanych, w ramach dedykowanego pakietu, badań dojdzie do wniosku, że stan Pacjenta bezpośrednio zagraża jego życiu, w pierwszej kolejności podejmuje czynności mające na celu ratowanie życia!Jeśli stan Pacjenta, nie zagraża bezpośrednio jego życiu, lekarz na podstawie wykonanych badań oraz kompleksowego wywiadu ustala schorzenia i ewentualne przeciwwskazania dotyczące poszczególnych leków w ramach zastosowanej farmakoterapii.Następnie odpowiednio dobiera składniki płynu infuzyjnego, który służy do przetoczenia płynów, co skutkuje usunięciem z krwioobiegu szkodliwych substancji. Podawane w trakcie detoksu leki, mają na celu wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, oraz zlikwidowanie dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym związanym z przerwaniem ciągu narkotycznego.

Detoks narkotykowy Kto powinien się zdecydować na odtrucia po narkotykach?

Na detoks narkotykowy powinna zdecydować się każda osoba, która sięgnęła po narkotyki. Niezależnie od tego, czy problem trwa już dłuższy czas i Pacjent nie potrafi samodzielnie odstawić substancji odurzających, czy był to jednorazowy przypadek podczas imprezy i w organizmie znajdują się śladowe ilości narkotyków.Nawet w niewielkich ilościach są niezwykle niebezpieczne i warto oczyścić organizm w bezpieczny sposób. Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksu narkotykowego.Zapewniamy także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego. Po zakończeniu odtrucia po narkotykach przeprowadzamy stosowne badania potwierdzające w celu upewnienia się, że substancje psychoaktywne nie są już obecne w organizmie pacjenta.

Detoks narkotykowy Co dalej po detoksie, gdy organizm jest oczyszczony i funkcjonuje prawidłowo?

Przede wszystkim zalecamy rozsądek, czyli kontynuację walki z nałogiem poprzez uczestnictwo w dedykowanych zajęciach - leczenie narkomanii. Bardzo istotną kwestią jest psychiczne wyzbycie się chęci sięgnięcia po narkotyki. Nasi specjaliści prowadzą zajęcia grupowe jak i indywidualne - terapia uzależnień, skupiając się na wszelkich aspektach problemu.

Detoks po narkotykach Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta na odtrucie do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po narkotykach jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem zapewniając 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.Kontakt 24h

Detoks po alkoholu

Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Po alkoholu

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks organizmu po alkoholu? Tylko w Prestige Clinic MEDJOL, bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dyskrecję!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic MEDJOL to ośrodek detoksykacji, który nie tylko zagwarantuje bezpieczne przerwanie ciągu, ale także zapewni skuteczny detoks alkoholowy. W ośrodku detoksykacji alkoholowej Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks alkoholowy Co trzeba wiedzieć? Jak alkohol wpływa na organizm?

Ośrodek Detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL, dla ratowania życia i zdrowia przeprowadza odtrucia organizmu - detoks alkoholowy. Nasz ośrodek gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie całego procesu leczenia.Każdy alkohol niezależnie od gatunku zawiera substancje szkodliwe, które prowadzą do rozwijającego się wyniszczania organizmu i psychiki a w przypadkach ekstremalnych nawet do śmierci. W bardzo poważny sposób zostaje zaburzona gospodarka jonowo - elektrolitowa, spożywanie alkoholu w znacznym stopniu wypłukuje z organizmu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i mikroelementy. Przez co nagłe odstawienie alkoholu prowadzi do szeregu nieprzyjemnych dolegliwości, które są nazywane zespołem odstawiennym. Zespół Prestige Clinic MEDJOL pracuje 24h/dobę dbając o to, by proces odtrucia po alkoholu przebiegał bez żadnych komplikacji oraz efektów ubocznych.

Detoks alkoholowy W jaki sposób jest przeprowadzane odtrucie po alkoholu?

Detoks alkoholowy w Prestige Clinic MEDJOL przeprowadzamy przy wykorzystaniu bezpiecznych, bo indywidualnie dobieranych dla Pacjenta metod gwarantujących maksymalną skuteczność i szybki powrót do sił witalnych oraz równowagi psychicznej! A dokładniej Detoks alkoholowy, zwany też odtruciem, przeprowadzany w Prestige Clinic MEDJOL polega na usunięciu nagromadzonych w organizmie wszelkich substancji szkodliwych. Podczas detoksu alkoholowego, organizm pacjenta pobudzany jest do regeneracji tak, aby przywrócić równowagę na poziomie komórkowym, co odzwierciedla się powrotem do normalnego i zdrowego funkcjonowania.W trakcie odtrucia alkoholowego stosujemy indywidualnie dobraną farmakoterapię, której zadaniem jest łagodzenie i eliminację dotkliwych objawów odstawiennych. Nasz Ośrodek Detoksykacji gwarantuje opiekę lekarzy specjalistów, zespołu pielęgniarskiego i terapeutycznego na każdym etapie trwania rekonwalescencji w ośrodku. Pomagamy również odzyskać równowagę psychiczną po zakończonym procesie odtruwania po alkoholowego. Po przyjęciu pacjenta do ośrodka na detoks alkoholowy, lekarz przystępuje do oceny ogólnego stanu zdrowia i wydolności organizmu. Jeśli na podstawie któregokolwiek z wykonanych, w ramach dedykowanego pakietu, badań dojdzie do wniosku, że stan Pacjenta bezpośrednio zagraża jego życiu, w pierwszej kolejności podejmuje czynności mające na celu ratowanie życia! Jeśli stan Pacjenta, nie zagraża bezpośrednio jego życiu, lekarz na podstawie wykonanych badań oraz kompleksowego wywiadu, ustala schorzenia i ewentualne przeciwwskazania dotyczące poszczególnych leków w ramach zastosowanej farmakoterapii. Następnie odpowiednio dobiera składniki płynu infuzyjnego, który służy do przetoczenia płynów, co skutkuje usunięciem z krwioobiegu szkodliwych substancji. Podawane w trakcie odtrucia po alkoholu leki, mają na celu wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, oraz zlikwidowanie dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym.

Detoks alkoholowy Kto i kiedy powinien się zdecydować na detoks alkoholowy?

Na detoks alkoholowy powinna się zdecydować każda osoba, która zauważyła, że nadużywa alkoholu i nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z tym problemem. Polecamy również tę usługę osobom intensywnie imprezującym w weekendy.Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksykacji, a także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego.

Detoks po alkoholu Co dalej robić po detoksie alkoholowym, gdy organizm jest oczyszczony i funkcjonuje prawidłowo?

Przede wszystkim zalecamy rozsądek czyli, kontynuację walki z uzależnieniem od alkoholu poprzez uczestnictwo w dedykowanym programie - leczenie alkoholizmu. Bardzo istotną kwestią jest psychiczne wyzbycie się chęci sięgnięcia po alkohol. Nasi specjaliści prowadzą zajęcia grupowe jak i indywidualne, skupiając się na wszelkich aspektach problemu.

Detoks po alkoholu Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po alkoholu jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem zapewniając 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.Kontakt 24h

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów Terapeutów Uzależnień

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +